Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

The KeysFarkındalığımız yükseldikçe yaşadığımız hayata ve karşılaştığımız durumlara, hayatımızdaki insanlara başka bir perspektiften bakabiliriz.

Bizim için sorun olarak görünen durumların ve durumun içindeki diğer kişilerin aslında kendimizi geliştirmek için önümüze koyduğumuz basamağın bir parçası olduklarını idrak ederek `ileri`, `yukarı` doğru hareket edebildiğimizde ise herşeyi bir anda değiştirebiliriz.

Ofisinizde birlikte çalıştığınız ve sorun yasadığınız arkadaşınıza, sınavlar öncesi yaşadığınız o derin endişe duygusuna, sevgilinizi yada çocuğunuzu kaybetme korkunuza, aslında hiç ait olmadığınızı düşündüğünüz ailenize farklı bir perspektiften; bilinç düzeyinden bakabildiğinizde sorunların kaynağındaki o hiç fark edilmeyecekmiş gibi duran blokajı, korkunuzu, endişenizi, beklentinizi…kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Evinizdeki hiç girmediğiniz ve kullanmadığınız bir çok eşyayla da doldurduğunuz bir odanız olduğunu düşünün.
Günün birinde bir nedenle o odaya ihtiyaç duydunuz diyelim.

Odaya ilk girdiğinizde elektrik düğmesini daha hiç çevirmeden, içeride nelerle karşılaşacağınızı bilemezsiniz değil mi?

Odanın eşiğinde ardınızdan hafifçe sızan ışıkta, el yordamıyla size en yakın olan, dokunabildiklerinizi dışarı çıkararak başlarsınız

ise öncelikle.


Neden satın aldığınızı hatta ne olduğunu bile unuttuğunuz bir iki eşyayı odanın dışına Işığa çıkardığınızda tam olarak görürsünüz.

Işığı biraz daha açtığınızda ise diğer bir kısım eşyanın daha farkına varır ve onları da dışarı çıkarabilirsiniz.

Odanın en ücra en karanlık yerlerindeki `uğurlanacak` eşyalarınızın ise ancak Işığı daha da açtığınızda `farkına` varabilirsiniz.

The Keys`te diğer tüm programlarda yaptığımız çalışmanın en özet anlatımı aslında yukarıdaki örnek.


Siz Işığınızı/farkındalığınızı/bilincinizi yükselttikçe aslında size ait olmayan ve salıverilmesi, uğurlanması, dönüştürülmesi gereken birçok duygu, kalıp ve programı da böylelikle keşfedersiniz.

Bu Işığın doğası gereği böyle gerçekleşir. Çünkü Işık karanlıkta görünmeyeni görünür kılar.

The Keys Uygulayıcı adayı olarak programa başladığınızda hem bir enerji varlığı olarak bizlerin yapısını daha yakından tanıyacak hemde programı tamamladığınızda bu çalışmayı (tabi ki daha kısa sürelerde) ailenize, arkadaşlarınıza uygulayabileceksiniz.

Işığınızı yükseltip başkalarının da özgür iradeleri çerçevesinde bunu yapmasına yardımcı olacaksınız.

 

Perihan ÇİÇEK
 

 

 

Online Diyet